Sule
Jah
Tühista
Soovitused juuksepikenduste koduseks hoolduseks. Kliendi meelespea.​

Võib:
- kuivatada fööniga;
- kasutada juuksesirgendajat; 
- kasutada lokitange;
- keerata lokirulle;
- kasutada lakki jms soenguvahendeid, v.a rasvaseid tooteid juuksejuurtel;
- kasutada ampullides olevaid juukseravivahendeid;
- vastavalt juuksetüübile kas värvida või toonida juuksejuuri.

Juuste pesemine
1. Juukseid tuleb pesta vastavalt vajadusele. Juukseid ei soovitata pesta ja värvida samal päeval, mil pandi pikendused, või vahetult pärast pikenduste tõstmist, et mitte kahjustada kinnituskohti.
2. Juukseid tuleb pesta sirgelt seistes, mitte ettepoole kummargil asendis. Sõrmede liikumise suund pesemise ajal on kukla keskkoha poole. Samuti tehakse aeglasi siluvaid liigutusi piki juukseid ülalt alla.
3. Kasutada ei tohi sügavpuhastavaid šampoone, mis võivad juukseid vanutada, nii et neid on pärast võimatu lahti harutada.
4. Tingimata tuleb palsamit kanda peale juuste kogu pikkuses, vältides siiski klambreid, kapsleid jm kinnituskohti. Mingil juhul ei tohi kanda hooldusvahendit kinnituskohtadesse. 
5. Juukseid kuivatades vajutage need lihtsalt käterätiga kuivaks, kuid ärge keerake neid rätiku sisse.
6. Juuksepikendused vajavad täiendavat niisutust (eriti lokkis juuste puhul), seetõttu tuleb veel niisketele juustele kanda kindlasti juustesse jäetavat palsamit või õlise tekstuuriga seerumit (ei jäta riietele jälgi). Sirgete juuste otstesse võib kanda juuksekarva lõhenemise vastast palsamit, lokkis juuste puhul kantakse seda kahele kolmandikule juuste pikkusest, alustades otstest.

Harjamine​
1. Juuksepikendusi on kõige parem kammida spetsiaalse harjaga, mille piidel ei ole väikesi mummusid.
2. Pidage silmas kinnituskohti: kuigi need on vastupidavad, tuleks juukseid harjamise ajal kindlasti juurte lähedalt toetada.
3. Niiskeid juukseid tuleb harjata eriti ettevaatlikult. Alustage harjamist alati otstest, hoides juuksepikendusi väljalangemise vältimiseks kindlalt käes.
4. Kõige parem on harjata juba pooleldi kuivanud juukseid.
5. Vältige juuste sassiminekut juurte lähedal – kammige need enne pusade tekkimist ettevaatlikult läbi.
Puhkus mere ääres, saun, bassein, solaarium ...
Sauna minnes ÄRGE UNUSTAGE kaitsta juukseid spetsiaalse mütsi või käterätiga, et vältida kinnituskohtade ja juuste ülekuumenemist.
Pärast meres või basseinis ujumist peske juukseid hoolikalt šampooniga jooksva vee all.
Kindlasti kandke juustele ka pähe jäetavat palsamit, millel on hooldav ja kaitsev toime. Nii hoiate juuste tervist ning säästate korralise hoolduse ajal aega ja raha.

Juuste värvimine ja melireerimine
Juuksepikendusi võib värvida. Neid võib lihtsalt toonida või muuta nende värvi, kuid kõige parem on seda teha enne pikenduste kinnitamist. Juuksepikendusi võib värvida ka pärast paigaldamist, kuid see on tehniku jaoks tunduvalt töömahukam.
Kõige parem oleks kasutada madala kontsentratsiooniga oksüdanti – kuni 6%. Kindlasti tuleb arvesse võtta, et juuksepikendused võivad värvi muuta kiiremini ja omandada eredama varjundi kui pärisjuuksed. Seepärast kasutataksegi juuksepikenduste (eriti heledate toonide puhul) värvimiseks madalama kontsentratsiooniga värvi või lühendatakse selle toimeaega. Seda arvestades võib klient põhimõtteliselt värvida juukseid ka kodus ise tavalise poevärviga. Blondeerimiseks mõeldud värvi oksüdandisisaldus on sageli suurem ja sel juhul tuleb tingimata püüda vältida värvi sattumist polümeerribadele. Värvimise ajal on polümeerribad agressiivses keskkonnas ja muutuvad selle toimel pehmeks. Seepärast tuleb värvimist lõpetades esimese asjana kuivatada juuksed juurte juurest, et polümeerribad korralikult ära kuivaksid, ja alles seejärel võib hakata kuivatama ülejäänud juukseid.
Tooniva toimega šampoone ei tasu juustele kanda paksu kihina (eriti kinnituskohtadele), neid tuleks esmalt lahjendada ja alles siis toonimiseks juuksepikendustele valada.
Tähelepanu!!! Mõistlik oleks, et kogu protseduuri viib läbi juuksetehnik, kes võib ära hoida terve rea probleeme. Kodustes tingimustes võib juukseid värvida pärast konsulteerimist juuksetehnikuga. 
 
Pusad juustes
Isegi kõige hoolikamalt paigaldatud juuksepikendustesse tekivad pusad, kui kammimiseks ei kasutata spetsiaalset harja. Tavalise harjaga ei saa harjata juuksejuuri, kuid see toiming on hädavajalik!
Pusad on igat tüüpi pikenduste kõige hullem vaenlane. Just nende pärast kaotate juukseid, kui sassis salgud tuleb halastamatult maha lõigata. Kui klient ei ole mingil põhjusel hooldusreeglitest kinni pidanud ning pusad on juba tekkinud, siis ei tasu ka loota, et juuksetehnik hakkab raiskama aega nende lahtiharutamisele.
TÄHTIS – pusade tekkimise põhjused!

1. Keratiinkapslitesse on paigaldamisel tekkinud konarused. 
2. Vale hooldus.
3. Klient heidab magama märgade juustega.
4. Juuksepikendused on valmistatud ebakvaliteetsest toormaterjalist.
Skycode - Veebilehe valmistamine
© TINS SYSTEM OÜ, reg. nr. 11693087